Silvestrovská jízda 31.12.2010 

Závěr roku jsme si jako již tradičně zpestřili silvestrovskou vyjížďkou naší obcí, i přes celkem mrazivé počasí a silnici pokrytou vrstvou sněhu, jsme nevynechali ani návštěvu našeho věrného fanouška ve Stříteži. Samozřejmě hlavním cílem této akce, je sejít se v celé sestavě u bedny piva, ale je třeba také našim spoluobčanům připomenout, že na naše splašené stroje lze narazit i v tuto roční dobu a je tedy potřeba před nimi být na pozoru. Lidé rychle zapomínají a pak se diví, když svou bázlivou jízdou automobilem brzdí naše borce trénující rychlou jízdu na sněhu. Letošní vyjížďky se zúčastnil i jeden jezdec na fichtlovi a uvidíme, zda pro příští rok rozšíří řady našeho týmu. Vypadá to, že naše dlouhodobá práce s mládeží v pohostinství "U Chlebodárce" začíná nést ovoce. Ještě jednu změnu jsme letos učinili a to místa zakončení akce. Pro začátek nám jako tradičně posloužila garáž našeho předsedy, jenže ten ji svojí aktivní sběratelskou činností tak zahltil, až zůstala jen úzká ulička. Proto jsme skončili v dílně u T. Štěpánka, kde jsme měli patřičný rozlet při konzumaci nápojů a tomu také odpovídající sociální zařízení. Od naší výroční schůze jsme se už žádných závodů nezúčastnili a tak už nebylo ani co hodnotit. Snad jen pochválíme našeho ředitele, že se mu ke konci sezony podařilo "poslepovat" fichtla a za vydatné pomoci našeho šéfmechanika T. Štěpánka i uvést do pojízdného stavu. Plány na další sezonu začneme spřádat hned na jaře a všichni věříme, že bude stejně dobrá, jako ta letošní. Našim rodinám a fanouškům děkujeme za neutuchající podporu a do příštího roku jim přejeme všechno nejlepší.